Robotik Rehabilitasyon Sistemi
 
LOKOHELP ELEKTROMEKANİK YÜRÜME CİHAZI WOODWAY®
Robotik Rehabilitasyon Sistemi
Genel Özellikleri
LOKOHELP Elektromekanik Yürüme Cihazı, yürüyüş bandı üzerinde hasta vücut ağırlık desteğine sahip lokomotor terapisi için tasarlanmıştır. LokoHelp, ayakta duramayan ve uzuvlarını hareket ettiremeyen hastalarda terapist desteği olmadan duruş, yürüyüş ve dönme yeteneğinin gelişimini sağlar. Hareket kabiliyeti için kullanılan LokoHelp, terapist sayısını ve hareket kabiliyet terapisini gerçekleştirirken duyulan acıyı azaltır.
Daha Fazla Bilgi
 
 
THERA-Trainer lyra THERA - Trainer®
Robotik Yürüme Rehabilitasyon Sistemi
 

End effector yürüyüş eğitmeni, rehabilitasyonun her aşamasında performans sınırında yoğun bir yürüyüş eğitimi sunar. Bu sayede THERA-Trainer lyra, kullanıcıların yürüme kabiliyetlerini yeniden kazanma şansı sunmak için en iyi şartları oluşturmuştur.

Kolay kullanım ve hızlı hasta transferi, günlük kullanımda ekonomik açıdan sistemi ilgi çekici kılar. Exoskeleton uygulamasına gerek kalmadan, minimum hazırlık süreleri ve yoğun terapi programı ile en efektif tedavi programı oluşturur.

Daha Fazla Bilgi
 
 
Fizik Tedavi Cihazları Distribütörü © 2015 ERMED REHABİLİTASYON VE SAĞLIK GEREÇLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. | Tüm Hakları Saklıdır.